Op 3 mei 2009 is er door onze kringgroep een clubmatch gehouden. De uitslagen van dit evenement vindt u op deze pagina.
Babyklasse 4-6- mnd Reuen (I)
Nummer | Naam | Plaatsing | Kwalificatie |
31 |
Yip zur Worringer Rheinaue |
1 |
VB |
32 |
Digger v/d Albartshoeve |
2 |
VB |
Babyklasse 4-6- mnd Teven (J)
Nummer | Naam | Plaatsing | Kwalificatie |
90 |
Monti van Noort |
2 |
VB |
91 |
Myrza v.d. Berkthoeve |
8 |
VB |
92 |
Molly v ’t Groot-Fehn |
4 |
VB |
93 |
Yessi v.d. Zomerdijkslanden |
5 |
VB |
94 |
Indy vom Twickelland |
1 |
VB |
95 |
Xenia von Dongmiran |
3 |
VB |
96 |
Dana v.d. Albartshoeve |
7 |
VB |
97 |
Yashita v.d. Zomerdijkslanden |
6 |
VB |
Puppyklasse 6-9 mnd Reuen (G)
Nummer | Naam | Plaatsing | Kwalificatie |
26 |
Jimmy v.d. Wilhelmswarte |
1 |
VB |
27 |
Idol vom Welsetal |
2 |
VB |
28 |
Azazou v.d. Modderbeek |
3 |
VB |
29 |
Shadow v.d. Ybajohoeve | afgemeld | afgemeld |
Puppyklasse 6-9- mnd Teven (H)
Nummer | Naam | Plaatsing | Kwalificatie |
85 |
Jasmin v.d. Wilhelmswarte |
absent |
absent |
86 |
Nikita von Barendika |
absent |
absent |
87 |
Italia vom Welsetal |
1 |
VB |
88 |
Rommy von Heralmaborg |
2 |
VB |
Jeugdklasse Reuen 9-18 mnd (A)
Nummer | Naam | Plaatsing | Kwalificatie |
19 |
Nako von Conneforde |
1 |
G |
20 |
Landrue vom Nordkristall | afgemeld | afgemeld |
21 |
Jaguar v.d. Mauritshoek |
2 |
ZG |
22 |
Kenzo van Barendika |
1 |
ZG |
23 |
Daico van Elcris Home |
3 |
ZG |
24 |
Bas v.d. Ramonjahoeve |
4 |
ZG |
25 |
Ayke Domus SaTurnus | absent | absent |
Jeugdklasse Teven 9-18 mnd (D)
Nummer | Naam | Plaatsing | Kwalificatie |
66 |
Maryvo van het Zuidpark |
2 |
G |
67 |
Goldy aus Famke’s Zauberwald |
absent |
absent |
68 |
Xora v.d. Freiheit Westerholt |
14 |
ZG |
69 |
Excellent Emi v. Huize Bardusa |
6 |
ZG |
70 |
Mony vom Kolumbus |
10 |
ZG |
71 |
Ute v.d. Zomerdijkslanden |
1 |
G |
72 |
Rima von Haus Paris |
4 |
ZG |
73 |
Hakuna vom Estherlager |
7 |
ZG |
74 |
Tailor vom Chickhoff |
13 |
ZG |
75 |
Damie v. Haus Lacherom |
3 |
ZG |
76 |
Opal v.d. Ybajohoeve |
1 |
ZG |
77 |
Brava v. Bisschofsheim |
9 |
ZG |
78 |
Lofte vom Schloss Rugland |
12 |
ZG |
79 |
Caja Chamouk v. Haus Lacherom |
11 |
ZG |
80 |
Voila von Dongmiran |
8 |
ZG |
81 |
Cassie v.d. Albartshoeve |
2 |
ZG |
82 |
Otty vom Streek |
5 |
ZG |
Jongehonden klasse 18-24 mnd Reuen (B)
Nummer | Naam | Plaatsing | Kwalificatie |
13 |
Gillis vom Ratsenheim |
1 |
G |
14 |
Gandor vom Haus Santo |
absent |
absent |
15 |
Bono v/d Jillishoeve |
3 |
G |
16 |
Kid v.h. Heukske |
4 |
G |
17 |
Max v.d. Ronden Hoek |
2 |
G |
18 |
Xaver v. Loosbroekerhaus |
1 |
ZG |
Jongehonden klasse 18-24 mnd Teven (E)
Nummer | Naam | Plaatsing | Kwalificatie |
56 |
Gina vom Welsetal |
3 |
ZG |
57 |
Indoesjka v. Barendika |
6 |
ZG |
58 |
Flora vom Haus Fabienne |
2 |
ZG |
59 |
Tacita Lasanna Balo |
5 |
ZG |
60 |
Zilla v. Haus Lacherom |
7 |
ZG |
61 |
Ica vom Moorbeck |
1 |
ZG |
62 |
Tini zu den Graun Birken |
8 |
ZG |
63 |
Faya vom Twickelland |
4 |
ZG |
Gebruikshonden klasse 24+ mnd Reuen (C)
Nummer | Naam | Plaatsing | Kwalificatie |
1 |
Zamp vom Weinbergblick |
1 |
G |
2 |
Boy Shoumen |
2 |
G |
3 |
Willy v.d. Kapellenhöhe |
3 |
U |
4 |
Gringo vom Sante’Home |
5 |
U |
5 |
Mirko Beuszen v. Elsgraben |
1 |
ZG |
6 |
Fly vom haus Salztalblick |
2 |
ZG |
7 |
Diesel van Barendika |
6 |
U |
8 |
Deros v Dan Alhedy’s Hoeve |
4 |
U |
9 |
Gaucho vom Estherlager |
2 |
U |
10 |
Karlos vom Finckenschlag |
1 |
U |
11 |
Xaro v.d. Sandsteinküste | afgemeld | afgemeld |
Gebruikshonden klasse 24+ mnd Teven (F)
Nummer | Naam | Plaatsing | Kwalificatie |
34 |
Alexis Tosca vom hohen Moorland |
2 |
G |
35 |
Bieka van de Sijsjeslijmer |
3 |
ZG |
36 |
Drouschka von Illiansheim |
1 |
ZG |
37 |
Fiënna van de Mauritshoek |
9 |
U |
38 |
Kharma von Haus Paris |
6 |
U |
39 |
Venezia vom Uhlbachtal |
5 |
U |
40 |
Kim Gardefènse |
3 |
G |
41 |
Holly von Altenbergerland |
12 |
U |
42 |
Ebafameus Indy |
8 |
U |
43 |
Lady zur Worringer Rheinaue |
13 |
U |
44 |
Chenna v. Tiekerhoek |
1 |
G |
45 |
Shifra v. Haus Lacherom |
2 |
U |
46 |
Blue |
2 |
ZG |
47 |
Evita v.d. Ybajohoeve |
7 |
U |
48 |
Jazz v.d. Berkthoeve |
11 |
U |
49 |
Venus v.d. Modderbeek |
10 |
U |
50 |
Kelly van t Groot-Fehn |
afgemeld |
afgemeld |
51 |
Dipsy vom Moorbeck |
3 |
U |
52 |
Imka vom Elster Schloss |
4 |
U |
53 |
Pischa von der Zenteiche |
1 |
U |